Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI OPOLSKIEJ KARTY RODZINY I SENIORA

W związku z upływem terminu ważności Opolskich Kart Rodziny  wraz z końcem roku kalendarzowego oznaczonego hologramem na Karcie, z wyjątkiem Karty dla Seniorów, które wydawane są bezterminowo, zawiadamia się, iż ważność Karty można przedłużyć w Urzędzie Gminy Łubniany, ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany, lok. 19  lub w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.

Podstawą do przedłużenia Karty jest wypełnienie przez Wnioskodawcę lub inną osobę pełnoletnią wymienioną we wniosku (widniejącą na Karcie) Oświadczenia dot. przedłużenia Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, jeżeli spełnione są kryteria (na dzień składania oświadczenia), o których mowa w "Regulaminie wydawania i użytkowania OKRiS". Hologramy na kolejne lata można otrzymać zarówno w Urzędzie Gminy Łubniany, jak i w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego. Przy przedłużaniu ważności Karty należy mieć ze sobą taką ilość Kart, którą wydano rodzinie, celem przedłużenia terminu ważności na każdej z nich.

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6035360
W tym miesiącu: 64073
Dzisiaj: 3615

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności