Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Podpisano umowę na adaptację budynku na potrzeby domu dziennego pobytu w Biadaczu

 

W Urzędzie Gminy w  Łubnianach podpisano umowę na adaptację budynku na potrzeby domu dziennego pobytu w Biadaczu. Wykonawcą zadania wyłonionym w przetargu nieograniczonym jest Przedsiębiorstwo Budowlane „PROFBUD” Wojtas spółka jawna z Opola. Zadanie przebudowy ma być zrealizowane do końca maja bieżącego roku. Wartość inwestycji wynosi ponad 170 tys. zł. uruchomienie domu przewidziano na lipiec 2017 r.

Przypomnimy, że Stworzenie Domu dziennego pobytu w Biadaczu jest jednym z komponentów realizowanego przez Gminę Łubniany i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubnianach projektu „Stworzenie kompleksowego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, w tym osób starszych w Gminie Łubniany”. celem projektu jest stworzenie trwałego, kompleksowego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, w tym osób starszych w Gminie Łubniany. Projekt realizowany jest przy dużym wsparciu środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Moment podpisania umowy

środa, 20-09-2017
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wizyt: 4442179
W tym miesiącu: 75515
Dzisiaj: 1921

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności