Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Biadacz - zakończono roboty budowlane w domu dziennego pobytu w Biadaczu

Zakończono roboty budowlane polegające na adaptacji budynku na potrzeby domu dziennego pobytu w Biadaczu. Wykonawcą zadania wyłonionym w przetargu nieograniczonym było Przedsiębiorstwo Budowlane „PROFBUD” Wojtas spółka jawna z Opola. Wartość inwestycji wyniosła ponad 170 tys. zł., natomiast uruchomienie domu przewidziano na lipiec 2017 r.

Przypominamy, że Stworzenie Domu dziennego pobytu w Biadaczu jest jednym z komponentów realizowanego przez Gminę Łubniany i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łubnianach projektu „Stworzenie kompleksowego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, w tym osób starszych w Gminie Łubniany”. Celem projektu jest stworzenie trwałego, kompleksowego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, w tym osób starszych w Gminie Łubniany. Projekt realizowany jest przy dużym wsparciu środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

piątek, 21-07-2017
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wizyt: 4199825
W tym miesiącu: 89531
Dzisiaj: 229

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności