Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Komunikat - Łubniańskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

KOMUNIKAT

Informujemy, że w chwili obecnej Spółka prowadzi awaryjne płukania sieci na wodociągu gminnym Kobylno - Niwa. Czynności zostały podjęte z uwagi na pojawiające się zabrudzenia wody u odbiorców. Z powodu niedawnej awarii zasilania ujęcia wody w Kobylnie i długi okres naprawy linii przez służby energetyczne, nastąpił zanik ciśnienia wody w sieci. W wyniku tego nastąpiło wzruszenie osadów znajdujących się W rurach co dodatkowo przy wyraźnym wzroście poboru wody z uwagi na wysokie temperatury w ostatnim okresie spowodowało lokalne jej zabrudzenia. Dlatego wymagane jest płukanie.

Za związane z tym niedogodności z góry przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że prowadzone są przez Gminę Łubniany czynności inwestycyjne związane z wybudowaniem instalacji uzdatniania wody pobieranej z ujęcia w Kobylnie, co powinno wyeliminować proces gromadzenia się osadów w wodociągu. Termin realizacji- kwiecień 2018 r.

 

Łubniańskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

piątek, 22-06-2018
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wizyt: 5792377
W tym miesiącu: 127947
Dzisiaj: 2826

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności