Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Dom Dziennego Pobytu w Biadaczu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w miesiącu lipcu 2017 roku otwiera Dom Dziennego Pobytu w Biadaczu ul. Szeroka 36 na 10 miejsc.

Wnioski składać należy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łubnianach ul. Opolska 53 a.

Dom Dziennego Pobytu dedykowany jest przede wszystkim dla osób w podeszłym wieku, samotnych niesamodzielnych o niskich dochodach nie przekraczających kwoty 951 dla osoby samotnej i 771 dla osoby w rodzinie, zgodnie z ustawą o pomocy społecznej (150%) kryterium dochodowego.

Pracownicy GOPS będą indywidualnie oceniać sytuację bytową oraz życiową osób składających wnioski zgodnie z zapisami projektu ,,Stworzenie kompleksowego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, w tym osób starszych w Gminie Łubniany”, z którego zostało  sfinansowane utworzenie Domu Dziennego Pobytu w Biadaczu.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w Domu Dziennego Pobytu zapewnione będą 3 posiłki, opieka wykwalifikowanego opiekuna oraz warsztaty kulturalne, społeczne i edukacyjne.

Zapraszamy do składania wniosków.

środa, 26-09-2018
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wizyt: 6240633
W tym miesiącu: 125648
Dzisiaj: 1328

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności