Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Projekt - „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej na Osiedlu Kwiatów w Luboszycach oraz stacji uzdatniania wody w Kobylnie, gmina Łubniany”

Loga

Szanowni Państwo,

W dniu 28.08.2017 r. podpisane zostały umowy dotyczące realizacji inwestycji: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej na Osiedlu Kwiatów w Luboszycach oraz stacji uzdatniania wody w Kobylnie, gmina Łubniany”. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Inwestycja została podzielona na dwa zadania, których wykonawcy zostali wyłonieni w drodze przetargu nieograniczonego:

  • Zadanie częściowe nr I - Budowa kanalizacji sanitarnej wysokociśnieniowej na "Osiedlu Kwiatów" w miejscowości Luboszyce. Wykonawca: Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej „ECOKOM” Sp. z o. o. z/s w Luboszycach.
  • Zadanie częściowe nr II - Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Kobylnie. Wykonawca: H2Optim Spółka z o.o. Spółka Komandytowa z/s w Baranowie.

Celem operacji jest umożliwienie odprowadzenia ścieków sanitarnych z budynków jednorodzinnych istniejących oraz mogących powstać  na "Osiedlu kwiatowym"  poprzez budowę 6,5 km sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej i budowę  pompowni przydomowych do zabudowanych posesji w Luboszycach, oraz zabezpieczenie dostawy wody pitnej mieszkańcom gminy Łubniany poprzez rozbudowę stacji wodociągowej w Kobylnie.

Zakończenie realizacji całego projektu zakładane jest na do 30 maja 2018 r. 
Całkowita wartość projektu wynosi: 3 142 968,06 zł, w tym dofinansowanie wynosi 1 999 870,00 zł.

piątek, 22-06-2018
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wizyt: 5792358
W tym miesiącu: 127928
Dzisiaj: 2807

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności