Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Podpisano umowy na „Wykonanie systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu w ramach projektu: Ochrona, promocja i rozwój dziedzictwa kulturowego na obszarze Stobrawskiej Strefy Rehabilitacji i Rekreacji”

W dniu 2 października 2017 r. w Urzędzie Gminy w Łubnianach podpisane zostały umowy dot. „Wykonania systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu w ramach projektu: Ochrona, promocja i rozwój dziedzictwa kulturowego na obszarze Stobrawskiej Strefy Rehabilitacji i Rekreacji – część południowa”.

Urząd Gminy w Łubnianach na podstawie udzielonych pełnomocnictw przeprowadził postępowanie przetargowe oraz wybór wykonawcy.

Sygnatariuszami umowy byli proboszczowie Rzymskokatolickiej Parafii p.w. św. Bartłomieja Ap. w Jełowej, Rzymskokatolickiej Parafii p.w. św. Szczepana w Brynicy oraz Rzymskokatolickiej Parafii p.w. św. Józefa Robotnika w Osowcu – Węgrach oraz Pan Krzysztof Sendal - Prezes Zarządu wykonawcy inwestycji tj. Przedsiębiorstwa Handlowo-Technicznego „SUPON” Sp. z o.o.

Inwestycja obejmuje wykonanie systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu w kościołach wpisanych do rejestru zabytków tj.  w Kościele Parafialnym p.w. Św. Szczepana w Brynicy, kościele p.w. Św. Bartłomieja w Jełowej, w kościele p.w. Św. Mateusza w Kobylnie oraz kościele p.w. Św. Barbary w Kolanowicach.

W ramach systemu sygnalizacji pożaru zakłada się m. in. zakup centrali sygnalizacji pożaru, ręcznych ostrzegaczy pożarowych wewnętrznych, czujki optyczno-termicznej wielosensorowej, czujki ciepła, sygnalizatorów konwencjonalnych wewnętrznych i zewnętrznych. Natomiast system sygnalizacji włamania i napadu składać się będzie z pasywnych czujek dualnych o charakterystyce szerokokątnej (obserwacja kościoła) oraz kurtynowej (ochrona okien). Drzwi zabezpieczone będą czujkami magnetycznymi.

Łączna wartość umów podpisanych na realizację 3 zadań  w ramach przedmiotowej inwestycji wyniosła 301 207,65 zł.

Zadanie będzie współfinansowane ze środków Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020.

piątek, 17-08-2018
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wizyt: 6041778
W tym miesiącu: 70491
Dzisiaj: 970

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności