Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w Gminie Łubniany

Pary małżeńskie z terenu naszej gminy, które zawarły związek małżeński w 1967 roku świętowały 14 grudnia 2017 r. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Spotkanie zorganizowane przez Urząd Stanu Cywilnego w Łubnianach miało miejsce w Restauracji „Leśna” w Łubnianach. Uroczystość otworzył Pan Krystian Baldy, Wójt Gminy Łubniany, z rąk którego Dostojni Jubilaci otrzymali medale za długoletnie pożycie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, kosze prezentowe, pamiątkowe dyplomy oraz książki wydane przez Urząd Gminy Łubniany pt. „Przewodnik po miejscach i obiektach kultu religijnego w gminie Łubniany”.

Cała uroczystość przebiegała w uroczystej i radosnej atmosferze, której towarzyszył poczęstunek oraz muzyka akordeonowa.

Jubileusz obchodzili:
Państwo Anna i Ernest Nalewaja,
Państwo Maria i Piotr Lukas,
Państwo Wanda i Witold Gawrońscy,
Państwo Hildegarda i Józef Palt,
Państwo Krystyna i Andrzej Nowiccy,
Państwo Łucja i Jerzy Sochor,
Państwo Teresa i Henryk Sobota,
Państwo Maria i Jerzy Włóczyk,
Państwo Gertruda i Zygbert Polok,
Państwo Barbara i Adam Śliż.

 

 

(Zdjęcia: Stanisław Błachowicz)

wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wizyt: 6237582
W tym miesiącu: 122597
Dzisiaj: 3282

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności