Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Uzyskano dofinansowanie na budowę drogi gminnej w Kolanowicach

Gmina Łubniany uzyskała dofinansowanie na budowę drogi gminnej - ulicę Dębową w miejscowości Kolanowice w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2019. Przewidywany termin realizacji to miesiąc kwiecień – listopad 2018 r.

Inwestycja obejmuje wykonanie jezdni o długości 299 mb. oraz chodnika o długości 99 mb.

W ramach zadania przebudowane zostanie również jedno skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1728 ul. Powstańców Śląskich oraz utwardzony zostanie teren, gdzie powstanie zatoka autobusowa przy istniejącym przystanku autobusowym z wiatą przystankową.  Wykonane zostanie także oświetlenie drogi i chodnika.

Dzięki budowie drogi ul. Dębowej oraz wybudowanego w ramach tej inwestycji chodnika poprawi się dostępność mieszkańców do komunikacji zbiorowej.  Część drogi i chodnik po zachodniej stronie łączą się z ul. Brzozową tworząc skrót pomiędzy ul. Brzozową i ul. Powstańców Śląskich, którym bezpiecznie można będzie przejść do centrum miejscowości, w którym to zlokalizowane są usługi dla mieszkańców oraz przystanek autobusowy.

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6034919
W tym miesiącu: 63632
Dzisiaj: 3174

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności