Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Nowe miejsce rekreacji otwarte!

Wraz z początkiem roku szkolnego wystartowało nowe miejsce zabaw dla naszych milusińskich z Łubnian i okolic. Dzisiaj oficjalnie oddano do użytkowania Centrum Zabaw i Rekreacji w Łubnianach. Dzieci znajdą tam moc atrakcji, a w tym zjeżdżalnie, most i pajęczynę linową, koci grzbiet, karuzelę, huśtawki sprężynowe, huśtawkę podwójną, zestawy do gry w ping ponga oraz piłkarzyki. Centrum Zabaw i Rekreacji to nie tylko miejsce zabaw i rekreacji, ale i edukacji – wokół placu zabaw znajdują się kolorowe tablice edukacyjne prezentujące m.in. dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze naszej Gminy. W czasie zabaw milusińskich rodzice mogą odpocząć na ławkach mając swoje pociechy na oku. Plac zabaw położony jest obok Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach, w miejscu bezpiecznym, oddalonym od drogi. Jest oświetlony i dostępny bez ograniczeń.

Obiekt powstał dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Koszt całej inwestycji wyniósł ponad 67 000 zł.

Podobne obiekty są już umiejscowione w Luboszycach, Kępie, Biadaczu, Masowie, Kolanowicach, Brynicy, Grabiu, Dąbrówce Łubniańskiej i Jełowej.

Zapraszamy wszystkie dzieci – i te młodsze i te starsze wraz z ich opiekunami! Centrum Zabaw i Rekreacji jest właśnie dla Was.

 

 

wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wizyt: 6237412
W tym miesiącu: 122427
Dzisiaj: 3112

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności