Skład Rady Gminy w kadencji 2018 - 2023

IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA OKRĘG WYBORCZY       
BUCHTA Ryszard Przewodniczący Rady Gminy Łubniany nr 13 - Sołectwo Łubniany ulice: Brynicka, Kościelna, Ogrodowa, Opolska od nr 1 do nr 99, Sadowa, Topolowa Ryszard Buchta.jpeg
DREIER Norbert Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Łubniany nr 3 - Sołectwo Jełowa ulice: Dworcowa, Ks. Jana Sygulli, Kwiatowa, Laskowa, Łączna, Mokra, Opolska, Osiedlowa, Polna, Prosta, Spokojna, Storczyków, Św. Wojciecha Norbert Dreier.jpeg
BLACH Piotr radny nr 8 - Sołectwo Kępa, ulice: Akacjowa, Grunwaldzka, Kasztanowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Orzechowa, Polna, Reymonta, Spacerowa, Sportowa, Zawadzka, Zbożowa, Zielona Piotr Blach.jpeg
BRISCH Waldemar radny
Przewodniczący Komisji Organizacyjno-Finansowej
nr 11 - Sołectwo Kolanowice, Sołectwo Masów  
DEINERT Krzysztof radny
Przewodniczący Komisji
Skarg i Wniosków
nr 9 - Sołectwo Luboszyce ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Dalii, Fiołków, Goździków, Irysów, Krzywa, Leśna, Opolska od nr 1 do nr 27, Piaskowa, Rolna, Rzeczna, Stokrotek, Szkolna Krzysztof Deinert.jpeg
DRĄG Bernadeta radna nr 5 - Sołectwo Jełowa ulice: Młyńska, Oleska, Staroopolska, Sołectwa: Grabie, Kobylno  
FILA Ewald radny nr 4 - Sołectwo Jełowa ulice: Brzozowa, Dębińska, Hucka, Kupska, Leśna, Nadleśna, Starodworcowa, Wolności Ewald Fila.jpeg
KALINA Waldemar radny
Przewodniczący Komisji Rolno-Gospodarczej
nr 6 - Sołectwo Biadacz Waldemar Kalina.jpeg
KRZYŚCIN Jarosław radny nr 2 - Sołectwo Brynica ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśna, Młyńska, Powstańców Śląskich od nr 1 do 30, Prosta, Stawowa, 1 - go Maja Jarosław Krzyścin.jpeg
PATELSKA Anna radna nr 10 - Sołectwo Luboszyce ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bukowa, Czarnowąska, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Kusa, Modrzewiowa, Opolska od nr 28 do końca, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wodna, Zielona Anna Patelska.jpeg
PYKA Tomasz radny nr 14 - Sołectwo Łubniany ulice: Brzozowa, Dworcowa, Krótka, Krzyżula, Księdza Karola Łysego, Osowska, Piękna, Polna, Powstańców Śląskich, Słoneczna  
ROGUŁA Jacek radny
Przewodniczący Komisji Oświatowej
nr 7 - Sołectwo Kępa ulice: Luboszycka, Miła, Niezapominajek, Opolska, Słowackiego, Spokojna, Stokrotek, Tulipanów, Wróblińska, 1 - go Maja  
ROMANOWSKI Zbigniew radny
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
nr 15 - Sołectwo Łubniany ulice: Jagodowa, Kolanowska, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Opolska od nr 100 do końca, Sosnowa, Wrzosowa Zbigniew Romanowski.jpeg
WALESKA Maria radna nr 12 - Sołectwo Dąbrówka Łubniańska  
ŻELASKO Tomasz radny nr 1 - Sołectwo Brynica, ulice: Księdza Klimasa, Kwiatowa, Łubniańska, Ogrodowa, Opolska, Polna, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca Tomasz Żelasko.jpeg

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png