Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Darmowe szkolenia zawodowe dla osób powyżej 45 roku życia - Nowa Rola.

Projekt NOWA ROLA skierowany jest do rolników oraz ich domowników powyżej 45 roku życia z terenu województwa opolskiego, zarejestrowanych w KRUS.

 Uczestnikom/-czkom oferuje się m.in kursy zawodowe - magazynier, kierowca samochodu ciężarowego, kierowca ciągnika siodłowego, pracownik ochrony, operator koparko-ładowarki, sprzedawca, ogrodnik, florysta, kucharz, fryzjer, wizażystka, manikiurzystka, opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym.

 Udział w projekcie jest bezpłatny. Jest on finansowany ze środków Unii Europejskiej.

 Zostało już tylko kilka wolnych miejsc. Organizator prosi o szybkie zgłoszenia.

 

wtorek, 20-02-2018
Imieniny: Anety, Lecha, Leona
Wizyt: 5130085
W tym miesiącu: 97559
Dzisiaj: 1921

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności