Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Akcja promocyjno - informacyjna realizowana w ramach projektu pt. "Opolski Puchatek".

IDEA Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych z przyjemnością pragnie zaprosić do uczestnictwa w Akcji Promocyjno - Informacyjnej realizowanej w ramach projektu pt. "Opolski Puchatek".
 

Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych i młodzieży szkół podstawowych uczęszczających do placówek oświatowych województwa opolskiego. W ramach akcji przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny na funduszową maskotkę promującą Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego 2007 - 2013 oraz Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród obędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego dnia 19 października br. w trakcie uroczytego wernisażu.
 

W 20 placówkach oświatowych, które jako pierwsze złożą deklarację uczestnictwa zostaną pzreprowadzone multimedialne zajęcia europejskie, podczas których rozdane zostaną bepłatne materiały promocyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Akcji, który znajduje się w zakładce DO POBRANIA/DOKUMENTY. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Piotrem Chomynem, tel. 695 521 140, e-mail: piotr.chomyn@gmail.com lub Piotrem Bobakiem tel. 604 904 910, e-mail: bobak.piotr@gmail.com.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

DOCDeklaracja uczestnictwa.doc

DOCzgłoszenie pracy.doc

 

wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wizyt: 6237356
W tym miesiącu: 122371
Dzisiaj: 3056

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności