Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

XIX Regionalny Konkurs Literacki "Ze Śląskiem na Ty"

Łubniański Ośrodek Działalności Kulturalnej zaprasza do udziału w XIX edycji Regionalnego Konkursu Literackiego "Ze Śląskiem na ty". Celem konkursu jest kształtowanie i popularyzowanie wiedzy o historii naszego regionu, zwłaszcza kulturze środowisk wiejskich Górnego Śląska. Jest to konkurs, którego ideą jest gromadzenie różnorakich zapisów, wspomnień i opowieści dotyczących szerokorozumianej tematyki śląskiej. Wydaliśmy już trzy tomy ksiązek "Ze Śląskiem na ty", które zawierają nagrodzone prace napisane przez laureatów, pracujemy już nad czwartym tomem. Pisać moze każdy, gdyż Konkurs przewiduje udział w czterech kategoriach wiekowych oraz cenne nagrody, w tym publikację prac nagrodzonych. Zachęcamy do pisania na ciekawe tematy, do tej pory nieopublikowane.  W załączniku przesyłamy kartę zgłoszeniową uczestnika oraz regulamin, który zawiera więcej informacji o Konkursie. Na naszej stronie internetowej www.lodzk.opole.pl można pobrać pliki oraz dowiedzieć się więcej w zakładce Ze Śląskiem na ty.

Prace można nadsyłać do 31 października 2012r. a podsumowanie - finał tegorocznego konkursu odbędzie się 25 listopada 2012 w sali Łubniańskiego Ośrodka Kultury o godz. 16.00.

DOCkarta-ZSnt-2012.doc

 

 

 

 

 

 

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6034886
W tym miesiącu: 63599
Dzisiaj: 3141

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności