Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

V edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2012

Zaproszenie do udziału w V, jubileuszowej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Zgłoszenia należy przesyłać do 15.10.2012r.
Projekt „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" realizowany jest nieprzerwanie od 2008 roku i rozwija się systematycznie. Konsekwentnie identyfikujemy, wyróżniamy i promujemy inicjatywy i przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym i rozwojowym.

Udział w konkursie dla firm mikro, MŚP, gmin, oraz organizacji pozarządowych i innych podmiotów jest bezpłatny na wszystkich etapach konkursu.

Uczestnikami konkursu mogą być następujące grupy kandydatów:

  • Grupa 1 - przedsiębiorcy (firmy - mikro, małe, średnie, duże),
  • Grupa 2 - gminy (wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie),
  • Grupa 3 - organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), inne organizacje i podmioty.

Dotychczas konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju- 2012” został objęty Patronatem m.in. przez:

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marszałków poszczególnych województw.

Mecenasem tegorocznej edycji jest Orange. Partnerami Technologicznymi są Intel Technology Poland oraz Sony Mobile Communications. Partnerem Merytorycznym jest Dom Inwestycyjny Investors S.A. Partnerem Wspierającym jest Biuro Informacji Gospodarczej „InfoMonitor” S.A.

Często pada pytanie czy nasza firma jest innowacyjna ? Czy warto o tym poinformować swoich klientów ?

W ramach naszego konkursu identyfikujemy i promujemy innowacje na różnych poziomach skomplikowania i zaawansowania. Innowacje to nie są tylko przełomowe rozwiązania technologiczne na świecie, wynalazek nowego urządzenia czy nowa metoda technologiczna. W ramach naszego konkursu zajmujemy się również innowacjami na poziomie krajowym, branżowym i regionalnym.

Tytuły zostaną przyznane w  następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma oraz w nowej kategorii Inspirująca firma. Nowa kategoria dotyczy opisu korzyści biznesowych wynikających z wdrożenia rozwiązań telco/IT w ocenianym podmiocie.

Mecenasem tegorocznej edycji jest Orange. Partnerami Technologicznymi są Intel Technology Poland oraz Sony Mobile Communications. Partnerem Merytorycznym jest Dom Inwestycyjny Investors S.A.

Poza tytułami i wyróżnieniami w obecnej edycji konkursu nasi Partnerzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla laureatów:

- promocja „Firmowe Korzyści Orange dla Liderów Innowacji I Rozwoju” – przygotowana przez Orange – szczegóły http://www.orange.pl/kid,4002234916,id,4002741201,title,promocja-dla-Liderow-Innowacji-i-Rozwoju,article.html – w promocji można kupić 5 telefonów po atrakcyjnych cenach oraz korzystać przez 24 lub 36 miesięcy z obniżonego dla nich o 20% abonamentu,

- ultrabook-i ufundowane przez Intel Technology Poland,

- smartfony – ufundowane przez Sony Mobile Communications,

- sprzęt elektroniczny – ufundowany przez  Dom Inwestycyjny Investors S.A.,

- zaświadczenia/certyfikaty Firmy Wiarygodnej Finansowo – ufundowane przez Biuro Informacji Gospodarczej „InfoMonitor” S.A.,

Łączna wartość nagród rzeczowych przekracza 100 tys.

Szczegóły www.liderzyinnowacji.pl       

 

DOCZal.nr.4_ankieta_gmina_krajowi_liderzy_innow_v01_2012_01.doc 

 

             

 

 

 

piątek, 17-08-2018
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wizyt: 6041735
W tym miesiącu: 70448
Dzisiaj: 927

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności