Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Podziękowania za przyjęcie pątników z Legnicy

W imieniu ks. dr Mariusza Majewskiego, głównego przewodnika XX Jubileuszowej Pielgrzymki Pieszej z Legnicy na Jasną Górę, która przechodziła przez Gminę Łubniany w dniach 3-4 sierpnia 2012 r. oraz własnym, składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zechciały włączyć się w przygotowania do przyjęcia pątników z Legnicy. Dziękuję za przyjęcie pielgrzymów w swoich domach, wyjątkową gościnność na niespotykaną wręcz skalę, okazaną im pomoc. Dołączam wyrazy wdzięczności przekazane przez organizatora pielgrzymki, za wsparcie okazane pielgrzymom w trakcie ich drogi na Jasną Górę.

                                                                                                                                   Wójt Gminy Łubniany
                                                                                                                                         Krystian Baldy

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6035344
W tym miesiącu: 64057
Dzisiaj: 3599

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności