Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Dzień Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy Łubniany

W dniu 16 października 2012 r. w Urzędzie Gminy Łubniany odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszeni zostali Dyrektorzy Publicznych Szkół Podstawowoych, Publicznych Przedszkoli, Publicznego Gimnazjum z terenu gminy Łubniany wraz z członkami Komisji Oświatowej, na czele z Przewodniczącą ww. Komisji. W uroczystości brali również udział Wójt Gminy Łubniany wraz z Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół, p. B. Bort. P. K. Baldy złożył wszystkim dyrektorom życzenia oraz podziękowania za trud i pracę wykonywaną każdego dnia w prowadzonych placówkach. Przekazał także przedstawicielom jednostek oświatowych nagrodę Wójta Gminy Łubniany dołączając tym samym dyplom uznania wraz z kwiatami. Na zakończenie zaproszeni goście zostali poczęstowani kawą i ciastem.

 

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6035373
W tym miesiącu: 64086
Dzisiaj: 3628

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności