Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Konkurs pt. "Możliwe w leaderze"

Szanowni beneficjenci!

Zdajemy sobie sprawę jak żmudną i wymagającą cierpliwości drogę trzeba przejść, żeby projekt unijny zakończył się sukcesem. Chcemy zaprezentować projekty tych z Państwa, którym udało się podpisać umowy w UM w Opolu na realizację operacji, zakończyć i rozliczyć projekt i tym samym pokazać, że warto taki trud ponieść. Zachęcamy więc naszych beneficjentów do udziału w drugiej już edycji konkursu pn.: "Możliwe w leaderze", który ma na celu wyłonienie najciekawszych projektów w trakcie realizacji, oraz zrealizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013. Roztrzygnięcie konkursu oraz podsumowanie dotychczasowych doświadczeń, związanych z projektami realizowanymi w ramach programu Leader odbędzie się podczas uroczystej konferencji w dniu 07.12.2012 roku.

Prosimy zatem o zapoznanie się z poniższym regulaminem konkursu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 16.11.2012 r. na adres:

Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak

Ul. Sienkiewicza 8

46 – 034 Pokój

Z dopiskiem: „Możliwe w Liderze”

 

piątek, 17-08-2018
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wizyt: 6041723
W tym miesiącu: 70436
Dzisiaj: 915

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności