Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Projekt pełno(s)prawni na rynku pracy - program aktywizacji społeczno - zawodowej osób niepełnosprawnych z woj. opolskiego

Polska wykazuje  jeden z najniższych w Europie wskaźników zatrudnienia osób z niepełnosprawnością. Sytuacja ta powoli zmienia się dzięki systemowi wsparcia, ofertom szkoleniowym i mechanizmom wspierającym  osoby niepełnosprawne w poszukiwaniu zatrudnienia.

Nadal jednak sytuacja osób niepełnosprawnych jest bardzo trudna. Sytuacja nie zmienia się znacząco mimo zwiększania wiedzy i uczestnictwie w kursach oraz szkoleniach osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obserwacja rynku pracy i doświadczenia w działaniach społecznych pokazują nam, że rozwój wiedzy oraz kompetencji wśród osób z niepełnosprawnością to pierwszy krok.

W późniejszym czasie niezbędne jest indywidualne wsparcie oraz zintensyfikowanie działań wspierających czego przykładem są działania trenerów  pracy.

Odpowiedzią na tę potrzebę jest  projekt „Pełno(s)prawni na rynku pracy – program aktywizacji społeczno – zawodowej osób niepełnosprawnych z woj. opolskiego”.

 

 

 

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6034830
W tym miesiącu: 63543
Dzisiaj: 3085

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności