Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Projekt pełno(s)prawni na rynku pracy - program aktywizacji społeczno - zawodowej osób niepełnosprawnych z woj. opolskiego

Polska wykazuje  jeden z najniższych w Europie wskaźników zatrudnienia osób z niepełnosprawnością. Sytuacja ta powoli zmienia się dzięki systemowi wsparcia, ofertom szkoleniowym i mechanizmom wspierającym  osoby niepełnosprawne w poszukiwaniu zatrudnienia.

Nadal jednak sytuacja osób niepełnosprawnych jest bardzo trudna. Sytuacja nie zmienia się znacząco mimo zwiększania wiedzy i uczestnictwie w kursach oraz szkoleniach osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obserwacja rynku pracy i doświadczenia w działaniach społecznych pokazują nam, że rozwój wiedzy oraz kompetencji wśród osób z niepełnosprawnością to pierwszy krok.

W późniejszym czasie niezbędne jest indywidualne wsparcie oraz zintensyfikowanie działań wspierających czego przykładem są działania trenerów  pracy.

Odpowiedzią na tę potrzebę jest  projekt „Pełno(s)prawni na rynku pracy – program aktywizacji społeczno – zawodowej osób niepełnosprawnych z woj. opolskiego”.

 

 

 

sobota, 18-11-2017
Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Wizyt: 4699779
W tym miesiącu: 72087
Dzisiaj: 270

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności