Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie dyskusyjne z nowelizacji Ustawy Prawo Zamówień Publicznych dla administracji.

Opolski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan serdecznie zaprasza na BEZPŁATNE  spotkanie dyskusyjne w ramach projektu "Zwiększenie potencjału pracodawców Branży Infrastruktury". Uczestnicy będą mogli wymienić swoje opinie z obszaru nowelizacji Ustawy Zamówień Publicznych. Moderatorem spotkania będzie ekspert  PKPP Lewiatan Grzegorz Lang  / Jeremi Mordasewicz. Spotkanie będzie miało charakter dyskusyjny.  Spotkanie odbędzie się w dniu 6 grudnia 2012r.  w hotelu Festival, przy ul. Oleskiej 86 w Opolu, w godzinach 10:00 - 16:00.    
 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 grudnia 2012r.   Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.  

 


 

wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wizyt: 6237820
W tym miesiącu: 122835
Dzisiaj: 3520

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności