Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Pani Jolanta Begińska laureatką w XII Krajowym Konkursie Kryształowej Koniczyny

Pani Jolanta Begińska, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach została laureatką, otrzymując jedno z trzech przyznanych wyróżnień w XII Krajowym Konkursie Kryształowej Koniczyny im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evans’a. Konkurs organizowany jest przez Fundację Edukacyjną 4H w Polsce, z siedzibą w Warszawie. Finał konkursu odbył się 28 listopada w Domu Technika NOT, w Warszawie. Celem organizowanego konkursu jest promowanie ludzi kreatywnych, wolontariuszy, pracujących społecznie na rzecz edukacji wsi. Nauczycielka została uhonorowana za pracę z uczniami znacznie wykraczającą poza zakres jej obowiązków zawodowych, innowacyjność, realizację projektów oraz podejmowanie licznych przedsięwzięć na rzecz rozwoju i edukacji dzieci poprzez działalność Koła Teatralno-Recytatorskiego, a także za wdrażanie projektów i zadań założonego przez nią w szkole Klubu 4H. Pani Begińska jako jedyna reprezentowała województwo opolskie, a jej kandydatura została wyłoniona w drodze eliminacji wojewódzkich przez Urząd Marszałkowski w Opolu, za pośrednictwem Opolskiego Oddziału Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

 

 

 

wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Wizyt: 6237351
W tym miesiącu: 122366
Dzisiaj: 3051

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności