Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Bezpłatne szkolenie dotyczące Programu ,,Młodzież w działaniu"

W jaki sposób napisać wniosek? – dwa terminu naboru 1 luty i 1 maj

Termin spotkania: 21.01.2013 – poniedziałek

Status: Nabór trwa

Województwo: opolskie

Miejsce spotkania:

Urząd Miasta Opola – Biuro Organizacji Pozarządowych – Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych www.trzecisektor.opole.pl , ul. Żeromskiego 3 (naprzeciw kina Helios)

 Termin zgłoszeń: 18.01.2013 !         Rodzaj spotkania: Regionalne     Catering: 12.30       Czas szkolenia: 8:30 – 15:00

Cel i tematyka:

Szkolenie ma na celu zdobycie umiejętności z zakresu przygotowania i realizacji projektów do programu „Młodzież w działaniu”.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy oraz umiejętności dotyczących:

założeń programu "Młodzież w działaniu", rodzajów działań, które mogą otrzymać wsparcie w ramach Programu;zasad przygotowywania i realizacji projektów w ramach Programu, wypełniania wniosków; realizacji projektów; zasad ich rozliczania.

Profil uczestnika: 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z organizacji i grup młodzieżowych działających na terenie woj. opolskiego, a także osób niezrzeszonych i pracowników młodzieżowych, którzy planują organizować projekty i wnioskować do Narodowej Agencji Programu „Młodzież w Działaniu” o fundusze na ich realizację. Zapraszamy także nauczycieli i pracowników instytucji publicznych.

Zgłoszenia: Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, telefon, adres e-mail, data urodzenia, informacja o reprezentowanej organizacji – jeżeli dotyczy) na adres:

Kontakt: , tel. 665 08 30 79

Trener: Michał Braun -  prezes zarządu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kielcach. Mgr Michał Braun, absolwent europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego, od ośmiu lat jest zaangażowany w pracę organizacji pozarządowych, obecnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Współpracował z takimi organizacjami jak Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Stowarzyszenie Integracja i Rozwój. Michał Braun koordynował projekty lokalne oraz międzynarodowe w tym pracując z osobami w każdym wieku w Indiach, Boliwii i Stanach Zjednoczonych. Uczestnik, trener, koordynator wielu projektów w ramach Programu ,,Młodzież w działaniu", były Wolontariusz Europejski (Boliwia). Ekspert zewnętrzny Programu ,,Młodzież w działaniu" - wizytator projektów. Michał Braun jest także wiceprzewodniczącym Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, sekretarzem Rady Programowej Radia Kielce oraz przewodniczącym Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kielcach.

środa, 15-08-2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli
Wizyt: 6035290
W tym miesiącu: 64003
Dzisiaj: 3545

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności