Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Polskie Oskary Sportowe - Konkurs Ogólnopolski

Konkurs Polskie Oskary Sportowe organizowany jest przez Fundację Sportowe Marzenia Forum Ludzi Aktywnych, która poprzez swoją działalność rozwija i promuje sport dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, wspiera inicjatywy i przedsięwzięcia sportowe oraz integruje środowiska zainteresowane rozwojem w kierunku sportowym. Tegoroczna, trzecia edycja konkursu swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę.

Uczestnikami konkursu mogą być jednostki samorządu terytorialnego, Ośrodki Sportu i Rekreacji, organizatorzy sportu dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, seniorów, organizatorzy ruchu turystycznego, osoby fizyczne - wszyscy, którzy chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami w sporcie, turystyce i rekreacji.

Patronat honorowy nad konkursem Polskie Oskary Sportowe objęła Minister Sportu i Turystyki RP, Pani Joanna Mucha.

Prace konkursowe można zgłaszać w trzech grupach konkursowych: Sport, Turystyka i rekreacja, Człowiek i jego dzieło.

Więcej informacji na stronie www.oskarysportowe.com.

Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu: 11.02.2013 r. do 11.03.2013 r.

 

piątek, 17-08-2018
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wizyt: 6041697
W tym miesiącu: 70410
Dzisiaj: 889

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Gmina Łubniany 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Masów”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności