Bank Spółdzielczy w Łubnianach Krajobrazy w gminie Łubniany Boisko wielofunkcyjne w Dąbrówce Łubniańskiej Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelaks w Brynicy Kolej w miejscowości Jełowa Kompleks boisk sportowych Orlik 2012 w Łubnianach Kościół p.w. św. Bartłomieja w Jełowej Leśna kapliczka Studzionka w Dąbrówce Łubniańskiej Łubniański Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Łubnianach Mała Panew w okolicach Luboszyc Krajobrazy w gminie Łubniany Stanica kajakowa w Kolanowicach Stobrawski Park Krajobrazowy Ścieżka przyrodnicza w miejscowości Dąbrówka Łubniańska Ujęcie Kobylno - Niwa Urząd Gminy Łubniany Wieża ciśnień w Jełowej Złoża piasków kwarcowych w Jełowej
Gmina Łubniany
ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany

tel.: +48 77 42 70 533
fax: +48 77 42 15 024
e-mail:

Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na rozwój gminy, w której mieszka.

Niejednokrotnie pewnie zastanawiałeś się, dlaczego dana gmina tak powoli się rozwija. Jednakże nie każdy mieszkaniec świadomy jest tego, że ma bezpośredni wpływ na rozwój gminy, w której mieszka.

Należy pamiętać o tym, że aby mieć wpływ na rozwój swojego otoczenia trzeba przynależeć do niego poprzez zameldowanie, a nie tylko zamieszkiwanie w jej obrębie.

Pamiętaj, że aby mieć bezpośredni wpływ na budowę chodników, budowę terenów rekreacyjnych, na których możesz aktywnie spędzić czas z rodziną i znajomymi, rozbudowę i naprawę dróg oraz rozwój oświaty należy zameldować się w miejscu, w którym mieszkasz lub też wypełnić formularz ZAP-3 celem skierowania strumienia podatków przez Ciebie odprowadzanych na rozwój infrastruktury Twojej Gminy.

Płacąc podatki zyskujesz nie tylko dla innych, ale i dla siebie oraz Twoich najbliższych.

Warto przystąpić do społeczności lokalnej, swojej małej Ojczyzny po to, żeby mieć większy wpływ na co zostaną wydane Twoje pieniądze.

PDFzap_3_v1.pdf

czwartek, 18-01-2018
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wizyt: 4971924
W tym miesiącu: 83486
Dzisiaj: 6530

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Opolska Karta Rodziny i Seniora

opowiecie.info - portal informacyjny

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

„Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównywanie szans edukacyjnych w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej”

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com | skycms
Polityka prywatności