Atrakcje nie tylko pod namiotem dożynkowym

Podczas dożynek zadbaliśmy o to, by każdy — niezależnie od wieku — znalazł coś dla siebie. Teren wokół namiotu tętnił życiem.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy:
– kolorowe dmuchańce,  
– twórcze warsztaty i animacje,  
– zabawy,

„Kreatywne wykorzystanie natury w dekoracjach" to przestrzeń przygotowana przez Agnieszkę Warzechę, gdzie liście, gałęzie, kwiaty i szyszki zamieniały się w małe dzieła sztuki. Dzieci i dorośli tworzyli własne ozdoby, ucząc się, jak piękno natury może stać się inspiracją.

Bajkowy Las zaprosił uczestników na leśne warsztaty z naturalnych materiałów, które stały się budulcem bajkowych kompozycji.

A dla smakoszy — prawdziwa uczta!  
Odbył się pokaz kulinarny w wykonaniu Foodie by Patryk Buchta Akademia Kulinarna, który poprowadził również warsztaty pt. „Dziczyzna po opolsku” w mistrzowskim wydaniu!  
Współtwórczynią kulinarnego sukcesu była Daria Janicka Dobre z Lasu Opole.

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png