Uwaga kierowcy!

Przekazujemy informację Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

 

Strona informacyjna o budowie ronda; zdjęcie z lotu ptaka: skrzyżowanie dróg, ciężarówka na prostej, budowane zjazdy i pola wokół.

Od 11 maja trwa budowa ronda na skrzyżowaniu DK45 z drogą Kolanowice-Węgry.
Aby sprawnie prowadzić prace, zamknięte są wyjazdy z DK45 w kierunku Węgier i Kolanowic - do sierpnia.

Dojazd do Węgier: ul. Opolska i Oleska
Dojazd do Kolanowic: przez Kępę i Luboszyce
Na DK45 obowiązuje ruch wahadłowy
W Węgrach możliwy jest wyjazd z ul. Opolskiej w obu kierunkach – tylko na czas robót.

 Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/gddkia-opole/budujemy-rondo-w-wegrach

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png