Przekazujemy informację Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Od 11 maja trwa budowa ronda na skrzyżowaniu DK45 z drogą Kolanowice-Węgry.
Aby sprawnie prowadzić prace, zamknięte są wyjazdy z DK45 w kierunku Węgier i Kolanowic - do sierpnia.
Dojazd do Węgier: ul. Opolska i Oleska
Dojazd do Kolanowic: przez Kępę i Luboszyce
Na DK45 obowiązuje ruch wahadłowy
W Węgrach możliwy jest wyjazd z ul. Opolskiej w obu kierunkach – tylko na czas robót.
Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/gddkia-opole/budujemy-rondo-w-wegrach
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych zrealizował projekt „Wspieraj lokalnie” we współpracy z PITax.pl Rozliczenie PIT.
