Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Spisz się przez internet na spis.gov.pl.

Bajkowe Mikołajki w Bajkowym Lesie

Bajkowy Las zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Bajkowe Mikołajki! W tym roku podążając śladami reniferów wyruszymy na pomoc Świętemu Mikołajowi, zasiądziemy przy wspólnym ognisku i napijemy się rozgrzewającej, pachnącej cynamonem i goździkami herbatki, poczytamy wspólnie bajki i baśnie, pośpiewamy Kolędy.

BAJKOWE MIKOŁAJKI SĄ NA ZAPISY !!! (Prezenty dostarczają rodzice, można je dostarczyć w Mikołajki. Ważne !! Prosimy żeby wszystkie prezenty były opisane i zapakowane w foliowy worek lub torbę.Wstęp dla dzieci 25 zł. /osobę
Zapisywać można się poprzez FB https://www.facebook.com/events/279051776148051/, stronę internetową: www.bajkowylas.com.pl, telefonicznie: 530 493 327, mailowo: . Prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz ile ma lat.

Rozpoczynamy o godzinie 14:00 Mikołajkową grą :)

Dzieci dostają List od Świętego Mikołaja, w którym zwraca się do nich z nietypową prośbą o pomoc przy tegorocznym rozdawaniu prezentów. Przelatując nad okolicznym lasem, renifery Mikołaja nie wiedzieć czemu spłoszyły się, pogubiły swoje dzwoneczki, poplątały liny od sań .Wiatr porwał pompon z czapki i okulary z nosa Świętego Mikołaja, a pas okalający jego brzuch zaczepił się i został na którymś z drzew. Kolorowe wstążki do prezentów przyozdobiły okoliczny lasek... Mikołaj zostawi nam wskazówki jak i gdzie je odnaleźć.
Po odnalezieniu wszystkich pogubionych przez Mikołaja rzeczy wracamy do Bajkowego Lasu a elfy wraz z królową przekażą je Świętemu Mikołajowi i pomogą mu je ubrać.

Około 15:30 Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą rozpocznie rozdawać prezenty.
Po prezentach zapraszamy na pyszne świąteczne pierniczki, ciasta i kawę oraz na wspólne ognisko z kolędowaniem i czytaniem Bajek.

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png