"SZKOŁA ROKU" i "NAUCZYCIEL NA MEDAL" - PSP Jełowa

„Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły, uprzejmie informujemy, iż 12 grudnia 2018 r. odbyła się gala podsumowująca drugiej edycji plebiscytu "Nauczyciel na medal" i "Szkoła Roku", podczas której ogłoszono laureatów plebiscytu w ww. kategoriach.

Organizatorami Plebiscytu są Polska Press sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 45 w Warszawie oraz Pro Media Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 9 w Opolu, a partnerem -  Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. Plebiscyt prowadzony był na łamach „Nowej Trybuny Opolskiej”, „Fakty, tygodnik lokalny” oraz na stronie serwisu nto.pl
 

Z wielka radością i dumą oznajmiamy, iż I miejsce w kategorii Nauczyciel klas IV – VIII w powiecie opolskim zajął nasz nauczyciel – mgr Jacek Wieczorek. W kategorii Szkoły Roku – I miejsce w powiecie opolskim oraz I miejsce w województwie opolskim a tym samym tytuł „SZKOŁY ROKU” zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej !!!

Tak ogromne wyróżnienie jest dla nas sygnałem, iż wspólnie tworzymy szkołę przyjazną Uczniowi, otwartą i spełniającą oczekiwania naszych Rodziców, a zarazem miejscem, gdzie procesy edukacyjne są przeplatane zabawą i przygodą, których inicjatorami są nasi nauczyciele nieustannie poszukujący  talentów i pasji u swoich podopiecznych. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście naszą Szkołę i wszystkich jej pracowników.”

 Dyrektor Szkoły

mgr Artur Baziuk

 

 

(Tekst i zdjęcia: PSP Jełowa)
 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png