Mariusz Piestrak - Zastępca Wójta Gminy Łubniany

zastępca wójta.jpeg

Mariusz Piestrak jest absolwentem studiów doktoranckich na Uniwersytecie Wrocławskim, na którym wcześniej ukończył nauki polityczne i europeistykę. Kończąc ten ostatni kierunek obiecał sobie, że nigdy w życiu nie będzie się zajmował projektami unijnymi, a dziś jest to jego specjalność. Doświadczenie w obszarze wszelkich projektów zewnętrznych zdobywał w opolskim Urzędzie Miasta, współpracując z obecną wiceprezydent Opola – Małgorzatą Stelnicką. Wcześniej pracował w wydziale zajmującym się budowaniem strategii rozwoju miasta. Ma też w swoim cv prowadzenie własnego biznesu, kierowanie ośrodkiem medycznym, aktywność w tzw. trzecim sektorze, czyli w organizacjach pozarządowych oraz pracę asystenta europosłanki Lidia Geringer de Oedenberg.
 
W wolnych chwilach Mariusz Piestrak prowadzi zajęcia z przedmiotów ekonomicznych na wydziale nauk społecznych Uniwersytetu Opolskiego i współpracuje z Radiem Doxa.

To na czym zależy mu jako nowemu zastępcy wójta, to - jak mówi - nie zawieść Mieszkańców, być urzędnikiem niesztampowym, otwartym na ludzi, na nowe pomysły, a dotychczasowe doświadczenie inwestować w rozwój gminy, w której mieszka od 9 lat i czuje się częścią tej społeczności.

W Urzędzie Gminy w Łubnianach zastępca wójta - oprócz kierowania Referatem Inwestycji i Rozwoju – będzie nadzorował pracę Referatu Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska oraz Referatu Budownictwa i Gospodarki Komunalnej.

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png