Dzień Otwartych Drzwi w PSP w Łubnianach

Dzień  Otwarty Łubniany.jpeg

Na Dzień Otwartych Drzwi w PSP w Łubnianach, który odbył się 14 marca 2019 r.  przybyli przyszli pierwszoklasiści z rodzicami.

Na  początku spotkania, pani dyrektor Wiesława Palt serdecznie przywitała wszystkich gości.
Następnie klasa III przedstawiła ciekawą i zabawną inscenizację pt. „Historia Marzanny” przygotowaną przez panią Katarzynę Matyjaszczyk wychowawczynię kl. III.
Uczniowie Dawid Sowa, Agata Knopp, Jakub Widera oraz Alicja Dorosz popisali się swoimi umiejętnościami gry na instrumentach.W dalszej części spotkania pani dyrektor przedstawiła informację na temat pracy szkoły.


Następnie goście udali się na zwiedzanie szkoły, podczas którego dzieci były pod wielkim wrażeniem.
Dużym powodzeniem cieszyły się również zajęcia przygotowane dla przyszłych uczniów. Były to zajęcia komputerowe prowadzone przez pana Norberta Dreiera, gry i zabawy z języka angielskiego przygotowane i prowadzone przez panią Dominikę Wróbel i Mariolę Czeszek – Szyndzielorz, nauka poprzez zabawę - z język niemieckiego zajęcia prowadzone przez panią Sylwię Buchta, doświadczenia przygotowane przez panią Bożenę Morawską -Jednoróg  oraz uczniów z koła przyrodniczego.
Rodzice w tym czasie uczestniczyli w spotkaniu z przyszłą wychowawczynią panią Katarzyną Matyjaszczyk, podczas którego zostały przekazane istotne informacje dotyczące rozpoczęcia nauki w szkole. Rodzice również zgłaszali swoje oczekiwania wobec szkoły. Na zakończenie spotkania pani dyrektor udzieliła odpowiedzi na pytania.


Dzień Otwartych Drzwi z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach  pozostanie na długo w pamięci przyszłych pierwszoklasistów i z radością 1 września 2019 r. przyjadą powitać nowy rok szkolny 2019/2020

 

 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png