Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla Dariusza Palta

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla Dariusz Palta, Nauczyciela wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach - serdecznie gratulujemy!!

Dariusz Palt otrzymał tę nagrodę za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji. W bieżącym roku nagrodą wyróżniono 5 osób.

23 października w Filharmonii Opolskiej na Regionalnym Święcie Edukacji nagrodę wręczył Wicemarszałek Województwa Opolskiego Pan Roman Kolek.

Dariusz Palt jest nauczycielem wychowania fizycznego z 30 letnim stażem. Podejmuje innowacyjne działania w zakresie nauczania i wychowania. Inicjuje i angażuje się w projekty mające na celu rozwijanie właściwych postaw zdrowotnych ale również sposobów spędzania czasu wolnego przez dzieci. Jego uczniowie odnoszą liczne sukcesy sportowe zarówno drużynowe jak i indywidualne. Tylko w roku szkolnym 2018/2019 brali udział w ponad 60 zawodach sportowych od szczebla gminnego do międzynarodowego.

Dariusz Palt jest laureatem Nagrody Ministra Edukacji Narodowej (2015), otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi (2014), Medal 60-lecia Szkolnego Związku Sportowego (2013), Medal Komisji Edukacji Narodowej (2010), Medal Srebrny za Długoletnią Służbę (2011). W 49 edycji Plebiscytu Sportowiec Roku współorganizowanego przez Urząd Marszałka Województwa Opolskiego i Nową Trybunę Opolską w kategorii Najpopularniejszy Nauczyciel Województwa Opolskiego zdobył I miejsce. Jest także laureatem Nagrody Stowarzyszenia na rzecz wspierania inicjatyw w kulturalnych w gminie Łubniany „Animator Roku 2014.”

 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png