Drużyna z PSP Łubniany w finale wojewódzkim w Dwa Ognie

Mamy kolejny finał wojewódzki!

W Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach odbył się półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci SZS w grze w Dwa Ognie chłopców rocznik 2009 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, mistrzowie powiatów: prudnickiego - ZSP Biała, nyskiego - ZS Skoroszyce oraz mistrzowie powiatu opolskiego - PSP Łubniany. Stawką zawodów był awans do finału wojewódzkiego.

Bardzo dobrze spisali się chłopcy z Łubnian. Wygrywając ze Skoroszycami 24:13 i z Białą 26:10 wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. To kolejny sukces tej drużyny, która ma na swoim koncie już wicemistrzostwo województwa w Grach i Zabawach (Mały Olimpijczyk) oraz awans do finału wojewódzkiego XX edycji z PODWÓRKA NA STADION "O PUCHAR TYMBARKU" (finał w kwietniu). Wielkie brawa i gratulacje chłopcy!!!

Skład drużyny z PSP w Łubnianach: Aleksander Gędźba, Aleksander Kałuża, Xavier Moczko, Marco Polok, Maksymilian Romanowski, Maksymilian Stręciok, Dawid Sowa, Łukasz Witek. Zajęcia wychowania fizycznego z chłopcami prowadzi Dariusz Palt.

Nagrody ufundowali - Wójt Gminy Łubniany Paweł Wąsiak oraz Rada Rodziców PSP w Łubnianach. Medale i puchary wręczył Zastępca Wójta Gminy - Mariusz Piestrak.

 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png