Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Spisz się przez internet na spis.gov.pl.

Silna reprezentacja Gminy Łubniany na Igrzyskach Dzieci

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali na swoim koncie uczniowie z PSP w Łubnianach. W rozegranych 3 marca 2020 r. w Komprachcicach Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej (Igrzyska Dzieci) chłopcy z rocznika 2007 i młodsi bez straty seta zdobyli pierwsze miejsce i awansowali do półfinału wojewódzkiego. W fazie grupowej pokonali drużynę z SP 3 Ozimek oraz PSP Budkowice, w półfinale wygrali z SP 1 Niemodlin. Finał to powtórka pierwszego meczu, czyli ponowne zwycięstwo 2:0 z drużyną z Ozimka. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw (MVP) został Oliwier Sowa. Drużyna z Łubnian zagrała w składzie: Olivier Sowa, Maksymilian Sowa, Jakub Syma, Paweł Rogowski, Florian Gwóźdź, Maciej Grala, Łukasz Nikisz, Oliver Matyschok, Michał Piwowar, Marco Polok oraz Paweł Langos (pk).
Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna dziewcząt, która zakończyła mistrzostwa z dwoma zwycięstwami oraz dwa razy musiała uznać wyższość swoich rywalek. Skład drużyny dziewcząt: Kinga Szeląg, Emilia Orzechowska, Paulina Bartosz, Paulina Buhl, Daria Jagosz, Maja Kępa-Danek, Weronika Szędzielorz, Liliana Koziol i Wiktoria Sowa. W mistrzostwach w kategorii chłopców rywalizowało 7 zespołów oraz 6 w kategorii dziewcząt.

 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png