Skład Rady Gminy w kadencji 2024 - 2029

IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA OKRĘG WYBORCZY       
ROMANOWSKI Zbigniew Przewodniczący Rady Gminy Łubniany nr 13 - Sołectwo Łubniany ulice: Brynicka, Kościelna, Ogrodowa, Opolska od nr 1 do nr 99, Sadowa, Topolowa  
PATELSKA Anna Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Łubniany nr 10 - Sołectwo Luboszyce ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bukowa, Czarnowąska, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Kusa, Modrzewiowa, Opolska od nr 28 do końca, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wodna, Zielona  
BLACH Piotr radny nr 8 - Sołectwo Kępa, ulice: Akacjowa, Grunwaldzka, Kasztanowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Orzechowa, Polna, Reymonta, Spacerowa, Sportowa, Zawadzka, Zbożowa, Zielona  
BUCHTA Karina radna nr 5 - Sołectwo Jełowa ulice: Młyńska, Oleska, Staroopolska, Sołectwa: Grabie, Kobylno  
CIENIA Marek radny nr 2 - Sołectwo Brynica ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśna, Młyńska, Powstańców Śląskich od nr 1 do 30, Prosta, Stawowa, 1 - go Maja  
DEINERT Krzysztof radny nr 9 - Sołectwo Luboszyce ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Dalii, Fiołków, Goździków, Irysów, Krzywa, Leśna, Opolska od nr 1 do nr 27, Piaskowa, Rolna, Rzeczna, Stokrotek, Szkolna  
FICEK Stanisław radny nr 5 - Sołectwo Jełowa ulice: Młyńska, Oleska, Staroopolska, Sołectwa: Grabie, Kobylno  
GÓRKA Anna radna nr 11 - Sołectwo Kolanowice, Sołectwo Masów  
KOSYTORZ Renata radna nr 14 - Sołectwo Łubniany ulice: Brzozowa, Dworcowa, Krótka, Krzyżula, Księdza Karola Łysego, Osowska, Piękna, Polna, Powstańców Śląskich, Słoneczna  
LINKIEWICZ Piotr radny nr 15 - Sołectwo Łubniany ulice: Jagodowa, Kolanowska, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Opolska od nr 100 do końca, Sosnowa, Wrzosowa  
MARSOLEK Krzysztof radny nr 1 - Sołectwo Brynica, ulice: Księdza Klimasa, Kwiatowa, Łubniańska, Ogrodowa, Opolska, Polna, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca  
NIEŚCIUR Marek radny nr 7 - Sołectwo Kępa ulice: Luboszycka, Miła, Niezapominajek, Opolska, Słowackiego, Spokojna, Stokrotek, Tulipanów, Wróblińska, 1 - go Maja  
RACZEK Marek radny nr 4 - Sołectwo Jełowa ulice: Brzozowa, Dębińska, Hucka, Kupska, Leśna, Nadleśna, Starodworcowa, Wolności  
WRÓBEL Beata radna nr 6 - Sołectwo Biadacz  
Zapotoczny Wojciech radny nr 12 - Sołectwo Dąbrówka Łubniańska  

 

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png