Akcja promocyjno - informacyjna realizowana w ramach projektu pt. "Opolski Puchatek".

IDEA Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych z przyjemnością pragnie zaprosić do uczestnictwa w Akcji Promocyjno - Informacyjnej realizowanej w ramach projektu pt. "Opolski Puchatek".
 

Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych i młodzieży szkół podstawowych uczęszczających do placówek oświatowych województwa opolskiego. W ramach akcji przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny na funduszową maskotkę promującą Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego 2007 - 2013 oraz Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród obędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego dnia 19 października br. w trakcie uroczytego wernisażu.
 

W 20 placówkach oświatowych, które jako pierwsze złożą deklarację uczestnictwa zostaną pzreprowadzone multimedialne zajęcia europejskie, podczas których rozdane zostaną bepłatne materiały promocyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Akcji, który znajduje się w zakładce DO POBRANIA/DOKUMENTY. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Piotrem Chomynem, tel. 695 521 140, e-mail: piotr.chomyn@gmail.com lub Piotrem Bobakiem tel. 604 904 910, e-mail: bobak.piotr@gmail.com.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

DOCDeklaracja uczestnictwa.doc

DOCzgłoszenie pracy.doc

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png