Stowarzyszenie Tenisa Stołowego w Brynicy rozwija ofertę sportową naszej Gminy

Stowarzyszenie Tenisa Stołowego w Brynicy pozyskało 10 000 zł z Gminnego Program Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
 
Przyznane dofinansowanie pozwoliło zakupić nie tylko konieczny sprzęt do rozwoju tenisa stołowego w Brynicy np. siatki do stołów tenisowych, siatki do łapania piłek, zbieraki do piłek, urządzenie Spin-Trainer, zestaw akcesoriów naprawczych do rakiet tenisowych, sprzęt do ćwiczeń motorycznych, ale również sprzęt do dart'a, stół bilardowy i tzw. piłkarzyki, które mają służyć nie tylko członkom STS, ale wszystkim Mieszkańcom Brynicy.
 
Dzieci podczas ferii zimowych korzystały z powyższych atrakcji – oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego
 
Zakupiony sprzęt jest bardzo pomocny, by zapewnić ciekawy sposób spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież oraz pozwoli wspierać sportowe umiejętności adeptów tenisa stołowego.
 
„Doceniam, że kluby sportowe z Gminy Łubniany chcą się rozwijać i szukają dodatkowych sposobów na finansowanie i realizację swoich planów. Powstanie STS w Brynicy i nieustanny rozwój stowarzyszenia są dowodem tego, że Mieszkańcy oczekują rozszerzenia oferty zajęć sportowych w naszej Gminie. Bardzo dziękuję inicjatorom, trenerom, rodzicom, dzieciom i młodzieży. Wasz zapał i chęć sportowej rywalizacji są wzorem dla rówieśników i pokazują zdrowy i wartościowy sposób spędzania wolnego czasu” – podkreśla Paweł Wąsiak, Wójt Gminy Łubniany.
 
 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png