Konkurs pt. "Możliwe w leaderze"

Szanowni beneficjenci!

Zdajemy sobie sprawę jak żmudną i wymagającą cierpliwości drogę trzeba przejść, żeby projekt unijny zakończył się sukcesem. Chcemy zaprezentować projekty tych z Państwa, którym udało się podpisać umowy w UM w Opolu na realizację operacji, zakończyć i rozliczyć projekt i tym samym pokazać, że warto taki trud ponieść. Zachęcamy więc naszych beneficjentów do udziału w drugiej już edycji konkursu pn.: "Możliwe w leaderze", który ma na celu wyłonienie najciekawszych projektów w trakcie realizacji, oraz zrealizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013. Roztrzygnięcie konkursu oraz podsumowanie dotychczasowych doświadczeń, związanych z projektami realizowanymi w ramach programu Leader odbędzie się podczas uroczystej konferencji w dniu 07.12.2012 roku.

Prosimy zatem o zapoznanie się z poniższym regulaminem konkursu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 16.11.2012 r. na adres:

Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak

Ul. Sienkiewicza 8

46 – 034 Pokój

Z dopiskiem: „Możliwe w Liderze”

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png