Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Spisz się przez internet na spis.gov.pl.                    Rozkład jazdy autobusów komunikacji gminnej

Uczniowie rozpoczęli wakacje

Uczniowie rozpoczęli wakacje.


Ostatni dzień roku szkolnego to czas rozdawanie świadectw, wyróżnień, dyplomów, składania gratulacji i dobrych życzeń.
To również czas podsumowanie całorocznych sukcesów w tym trudnym, pandemicznym czasie, obciążonym koniecznością zdalnego nauczania.
Wójt Paweł Wąsiak uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w PSP w Łubnianach, Luboszycach i Brynicy, a Zastępca Wójta Mariusz Piestrak odwiedził PSP w Jełowej.
Dziękujemy za serdeczne i ciepłe przyjęcie.


"Jestem z Was dumny - podkreślał Wójt Paweł Wąsiak, zwracając się nie tylko do Uczniów kl. VIII - Pamiętajcie, że nie zawsze jest tak, że wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają Ci, którzy postanawiają wygrać, są konsekwentni i uparci. Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, to ten raz wystarczy"


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi za Wasz trud i za Waszą pracą.


Życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji!!

 

 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png