Młodzi-zdolni Gminy Łubniany zostali wyróżnieni‼

Młodzi-zdolni Gminy Łubniany zostali wyróżnieni.
 
Wójt Gminy Łubniany Paweł Wąsiak, podczas uroczystej Gali w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach, wręczył Nagrody i Stypendia za rok szkolny 2020/2021 r.
 
„Bardzo się cieszę, że mogę tutaj dziś z Wami być i świętować. Dziękuję za Wasz zapał do nauki i entuzjazm w rozwijaniu Waszych pasji i zainteresowań. Pamiętam również o wszystkich Uczniach, którzy nie otrzymali w tym roku nagród i stypendiów, ale, dzięki swojemu zaangażowaniu, na miarę swoich możliwości, rozwijają naszą Gminę. Wszyscy jesteście jej bogactwem i dumą!”
 
W liście gratulacyjnym do Rodziców Wójt Paweł Wąsiak dziękował za „każdy wysiłek i trud włożony w wychowanie młodego człowieka” i podkreślił, „ że za każdym sukcesem Dziecka kryje się wsparcie Rodziców, którzy są wzorami pracowitości i stróżami systematyczności”.
 
Nagrody indywidualne Wójta Gminy Łubniany otrzymali:
 • Liliana Kokot z Publicznego Przedszkola w Brynicy;
 • Alex Patrzek z Publicznego Przedszkola w Łubnianach;
 • Kamil Malesa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brynicy;
 • Maksymilian Góralny, Adrianna Rawicka, Wiktor Świtała z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej;
 • Zofia i Helena Wrobel, Martyna Kaplita, Sara Kochanek z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Bosko w Luboszycach;
 • Ewa Archacka, Nicole Staś i Maksymiliana Stręciok z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach.
Nagrody drużynowe otrzymali:
 
 • bracia Michał i Paweł Czech z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brynicy w Brynicy;
 • dziewczęta z klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach: Kinga Szeląg, Monika Sowa, Zuzanna Król, Paulina Faltin.
Stypendystami Wójta Gminy Łubniany zostali:
 
 • Maria Wróbel, Armin Wład, Julia Grzegorzak, Monika Gonsior z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Bosko w Luboszycach;
 • Oskar Hys, Natasza Wojtas, Amelia Brandys, Magdalena Konik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej;
 • Blanka Kołodziej, Oliver Matyschok, Paulina Bartosz, Paulina Faltin z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach.
Serdecznie Gratulujemy Uczniom, Opiekunom, Nauczycielom i Wychowawcom oraz Dyrektorom gminnych szkół i przedszkoli.
 
W sposób szczególny dziękujemy Dyrektor Wiesławie Palt za możliwość zorganizowania gali w łubniańskiej szkole i Młodym-zdolnym z tej placówki, którzy, pod okiem zaangażowanych Nauczycieli, przygotowali wspaniałą część artystyczną.
 
Wielkie brawa dla Fotoreportera wieczoru – Nauczyciela Dariusz Palta (dziękujemy za piękne zdjęcia).
 
Przypomnijmy Nagroda Wójta Gminy Łubniany jest wypłacana jednorazowo w kwocie 500 zł, natomiast Stypendium - 1000 zł wypłacane jest w 10 ratach po 100 zł od września do czerwca.
 
 

 

Znajdź nas na Facebook

Plany Zagospodarowania Przestrzennego

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png