„Czyste Powietrze” - spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Łubniany

Wójt Gminy Łubniany serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców w ramach Programu Priorytetowego “Czyste Powietrze”,

które odbędzie w dniu 27 grudnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łubniany (Łubniany, ul. Opolska 104), w trakcie którego będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

Program zakłada dofinansowanie do wymiany starych kotłów na paliwo stałe tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.

 *informujemy, że w związku z ograniczeniami sanitarnymi spowodowanymi panującym stanem epidemicznym ilość osób mogących wziąć udział w niniejszym spotkaniu jest ograniczona.

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png