Ostatni etap konsultacji społecznych dotyczących Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Aglomeracji Opolskiej

AO plan zrównoważonego transportu banner.jpeg

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy ostatni etap konsultacji społecznych dotyczących Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Aglomeracji Opolskiej oraz powiązanej z nim oceny Prognozy oddziaływania na środowisko.

Spotkanie dla mieszkańców gmin Opole, Komprachcice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków, Tułowice odbędzie się 10 maja 2022r.
w formie zdalnej
na platformie Zoom w godzinach 17:30-19:30. W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie projekt Planu mobilności wypracowany na podstawie opinii zebranych podczas wcześniejszych etapów konsultacji społecznych. Uczestnicy będą mogli też zadawać pytania i zgłaszać uwagi za pomocą czatu, będzie można omówić wątpliwości związane z wypełnianiem e-formularza, który służyć będzie do zgłaszania uwag do Planu przez kolejny miesiąc.

Do udziału w e-spotkaniu będzie potrzebny komputer albo smartfon, który ma połączenie
z internetem. Przydadzą się również słuchawki lub głośniki. Na spotkanie nie trzeba rejestrować się wcześniej, wystarczy dołączyć, korzystając z poniższego linka:

Link do spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/81398438425?pwd=bU9JRmdvZFJsUEpwMUFLMWswZjdIZz09

Identyfikator spotkania: 813 9843 8425

Kod dostępu: 111074

Plan mobilności wraz z dokumentami mu towarzyszącymi mogą Państwo pobrać na stronie internetowej Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska (www.aglomeracja-opolska.pl, zakładka MOBILNA AO) od 6 maja 2022 r. (piątek).

 

 

 

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png