Majówka seniorów w Kobylnie

Majówka seniorów w Gminie Łubniany.
Niemal 200 seniorów z Gminy Łubniany wzięło udział w Majówce dla Seniorów, która odbyła się w Sołectwie Kobylno.
Wydarzenie rozpoczęło się nabożeństwem majowym w kościele pw. św. Mateusza Ewangelisty. Sprawował je proboszcz, ks. Helmut Piechota.
Następnie seniorzy wspólnie bawili się pod wiatą biesiadną wraz z Mironem Wodzirejem. Nie zabrakło piosenek, żartów i konkursów.
Majówka była wspaniałą okazją do wysłuchania występu chóru Cantilene z Łubniańskiego Ośrodka Kultury.
W organizację Majówki włączyły się Bernadeta Dręg, Radna Gminy Łubniany, Agnieszka Dyballa, Radna Rady Seniorów oraz Jarosław Krzyścin, Radny Gminy Łubniany, Przewodniczący Komisji Samorządowej - dziękujemy za zaangażowanie!
- Cieszę się z naszego spotkania - frekwencja i pogoda dopisała. Ważne, że się dobrze bawiliśmy - przyznaje Alicja Trychan, Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Łubniany, a jednocześnie Radna Powiatu Opolskiego.
- Podzielam entuzjazm i radość naszych Drogich Seniorów. Dajecie mi Państwo siłę i energię do dalszego działania na rzecz Gminy - podkreślił Paweł Wąsiak, Wójt Gminy Łubniany.

 

 

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png