Mieszkańcy ulic Sportowej i Akacjowej w Kępie doczekają się nowej drogi

Mieszkańcy ulic Sportowej i Akacjowej w Kępie doczekają się nowej drogi wraz z chodnikiem, zjazdami na zabudowane posesje i odwodnieniem.

W wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej Wójt Paweł Wąsiak podpisał umowę ze sprawdzonym w dziedzinie budowy dróg Wykonawcą - S.A.M. Marcin Balcarz.

Inspektorem nadzoru inwestorskiego nad robotami wykonywanymi w ramach obu inwestycji został Piotr Adamczyk Biuro Obsługi Inwestycji ze Zdzieszowic.

"Podpisana umowa jest dowodem na to, że dotrzymuję swoich obietnic i wspólnymi siłami rozwijamy infrastrukturę drogową w naszej Gminie. Oczywiście na miarę możliwości, przede wszystkim tych finansowych. Małymi, ale pewnymi krokami zmierzam do wyznaczonego celu, Wiem, że w tym temacie przed nami jeszcze mnóstwo pracy" - Wójt Gminy Łubniany.

Przypomnijmy na budowę obu dróg uzyskaliśmy dofinasowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 70% wartości inwestycji.

 

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png