Armin Wład - chłopak, którym Gmina Łubniany może się poszczycić

Armin Wład, uczeń klasy 3B PSP w Luboszycach odniósł duży sukces w Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym U-12 i U-15, które odbyły się w malowniczym zakątku Pojezierza Brodnickiego nad jeziorem Wądzyń. Armin wraz z partnerką Antoniną Chmielewską z Krakowa zdobył srebrny medal w konkurencji par mikstowych w kategorii wiekowej U-12. Sukces jest tym większy, że dla Armina były to pierwsze zawody na tak wysokim szczeblu, a On i jego partnerka mają zaledwie po 9 lat. Armin trenuje brydż od roku, a członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego jest od lutego b.r..
Wcześniej przez 3 lata trenował z powodzeniem szachy osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej. Dodatkowo, wraz z partnerem ze Śląska w konkurencji par chłopców U-12 "otarł" się o medal zajmując "zaszczytne" 4. miejsce. Łącznie w zawodach w tym pasjonującym, intelektualnym sporcie, będącym w oficjalnym programie Olimpiady Młodzieży, wzięło udział blisko 200 uczestników z całego kraju, od Szczecina po Rzeszów, od Gdańska po "dolnośląskie". Zrelacjonował - Instruktor PZBS- Aleksander Wład.
Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów!

 

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png