III Bal Charytatywny Wójta Gminy Łubniany Pawła Wąsiaka już za nami!

Za nami wyjątkowy bal - pełen dobrej zabawy, a przede wszystkim wielkiej otwartości i hojności.
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami sobotnią noc przy muzyce zespołu Fanaberie i dźwiękach serwowanych przez DJ Dawida Nagieta, wspierając leczenie i rehabilitację uroczej Mieszkanki Luboszyc - 11 letniej Marty.
Z samych licytacji zebraliśmy ponad 20 000 zł, a jak się okazuje kwota ta ciągle rośnie. Szczegóły niebawem. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacjach oraz ludziom o dobrych sercach, którzy ofiarowali przedmioty na ten cel.
Licytacje w sposób doskonały prowadzili i o każdą złotówkę walczyli Szymon Ogłaza - Członek Zarządu Województwa Opolskiego oraz Piotr Pośpiech Wicewojewoda Opolski.
Dziękujemy Radzie Sołeckiej Kępy, której przedstawiciele: Dariusz Sznotala, Martin Kotula, Józef Sowa wraz z Panem Sołtysem przekazali dla Martusi dochód z "zabawy niedźwiedziowej" w wysokości 6 656,00 zł.
Leczenie i rehabilitację Martusi wsparł również Bank Spółdzielczy w Łubnianach , który na konto fundacji "Słoneczko"przekazał 2 500,00. Symboliczny czek wręczył Rodzicom Wiceprezes BS w Łubnianach Marcin Sossna.
Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje - pokaz bachaty w wykonaniu Salsa Fuerte, degustacja whisky i innych trunków z całego świata przygotowane przez M&P Alkohole Wina Cygara - Opole, fotobudka 360 Nakręceni z Tarnowa Opolskiego tylko zachęciły do tego, że warto bawić się i pomagać z Gminą Łubniany
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom III Balu Charytatywnego Wójta Gminy Łubniany Paweł Wąsiak za to, że byliście z nami.
Dziękujemy za piękną dokumentację fotograficzną Bankfoto - Jarosław Małkowski - fotografia.

 


 

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png