Drodzy Mieszkańcy Luboszyc.
Ze względu na wtorkowy mecz Polska - Francja zostaliśmy poproszeni o przesunięcie zebrania wiejskiego z 25 czerwca (wtorek) na 26 czerwca (środe).
Życzymy świetnych emocji piłkarskich, a w środę zapraszamy do udziału w zebraniu w Domu Parafialnym - tutaj gramy do jednej bramki, a celem jest dalszy rozwój Luboszyc.
