Dzieci z przedszkola ,,Kolorowa Zebra" wzięły udział w finale projektu Mały Opolanin oraz Eko pikniku zorganizowanym przez m.in. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Podczas Finału projektu Mały Opolanin - projekt edukacji regionalnej, Dzieci z Przedszkole ,,Kolorowa Zebra" świetnie bawiły się korzystając z dmuchańców i słodkiego poczęstunku.

Istniała możliwość korzystania ze stanowisk i warsztatów przygotowanych przez Opolską Policję, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Opolu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu, podczas których uczestnicy między innymi wykonywali drewniane zakładki i piekli podpłomyki. Niebywałą atrakcją było stanowisko z alpakami i karmienie zwierząt marchewkami, które sprawiło dzieciom ogromną radość.

Przedszkolaki brały również udział w Eko pikniku zorganizowanym przez m.in. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. W trakcie imprezy Dzieci uczestniczyły w Eko paradzie.

 

 

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Znajdź nas na Facebook

System monitoringu jakości powietrza - woj. opolskie

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Portal informacyjny ZDROWIE

Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego

Orlik.jpeg

logo.jpeg

NFZ

Aglomeracja Opolska

Gminny całodobowy telefon alarmowy 600 035 332

Przedszkola na wymiar – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

00-nowe_LOGO-final.png